O Nas

Jesteśmy grupą pasjonatów z doświadczeniem zajmujących się między innymi organizacją wypoczynku. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług od zielonych szkół i kolonii dla dzieci i młodzieży po wyszukane formy integracji dla firm. Tworzymy autorskie programy edukacyjno – integracyjne na zielone szkoły i kolonie pomagające przekroczyć granice, które zostały stworzone przez ostatnie lata. Wiemy jak ważna w dzisiejszych czasach jest integracja i pomoc w otworzeniu się na nowe miejsca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ośrodek Panorama w Szczyrku

Jeśli szukacie obiektu w pięknej lokalizacji, z wykwalifikowaną i miłą obsługą, smaczną kuchnią, z bogatą infrastrukturą idealnie trafiliście! Ośrodek Panorama Szczyrk w Beskidzie Śląskim jest jednocześnie dobrym miejscem na pobyt dla rodzin, dla firm jak i dla wycieczek szkolnych. Ośrodek Wypoczynkowy położony na zboczu Klimczoka z doskonałą kuchnią i miłą profesjonalną obsługą zapewni Państwu bardzo dobry wypoczynek. W ośrodku znajdziecie Państwo takie udogodnienia jak :
65 pokoi z łazienkami i TV
własną kuchnię wydającą smaczne posiłki
wszechstronne sale konferencyjne
stoły do bilarda
basen letni
boisko do gier zespołowych
miejsca do organizacji grilla i ogniska
W oparciu o współpracę i dostępne obiekty sportowe w Szczyrku oraz obiekty sportowe w Żywcu możemy przyjmować grupy sportowe.